BME honlap | Oldaltérkép | Impresszum | HU | EN

Europroperty Zrt

Projekt Koordinátort (műszaki területre)

A Europroperty Zrt. 10 éves szakmai múlttal rendelkező ingatlan fejlesztésre és építőipari projektek szervezésére specializálódott vállalkozás. Elhivatott és tapasztalt kollegáink korszerű technológiák alkalmazásával, innovatív szemléletmóddal valósítják meg az egyes beruházásokat. Hisszük, hogy az épített környezet professzionális alakítása csak komplex tudás és komoly szakmai tapasztalat eredménye lehet. Vállalkozásunk kimeríthetetlen erőforrása a motiváció és a kitartó, állhatatos munka.

Feladatok:

  • tervezési és kivitelezési folyamatok koordinálása;
  • árazott és árazatlan költségvetések készítése;
  • tervezői költségvetések ellenőrzése;
  • mennyiségi- és minőségi felmérések készítése, dokumentálása;
  • részvétel a részteljesítések felmérésében;
  • tárgyalási és kooperációs jegyzőkönyvek készítése;
  • kapcsolattartás a beruházási folyamatokban résztvevő kollégákkal, megbízott műszaki szakértőkkel, kivitelezőkkel, beszállítókkal, műszaki ellenőrökkel, beruházás lebonyolítókkal;
  • idomtervek, organizációs tervek készítése;
  • vállalkozói és beszállítói számlák kezelésével kapcsolatos együttműködés a pénzügyi részleggel;
  • szerződések, szerződésekkel kapcsolatos dokumentációk kezelése, naprakészen tartása.

Elvárások:

  • MS Office programok magabiztos ismerete (Word, Excel, Outlook);
  • építőmérnök, építészmérnök, vagy műszaki menedzsment végzettség, akár lezárult, akár folyamatban.

Előnyt jelent:

  • angol/német nyelvtudás;
  • generálkivitelezési gyakorlat magasépítésben;
  • ArchiCAD/AutoCAD felhasználói ismerete;

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • több milliárdos belvárosi szállodaépítési projektben való részvétel;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • A cég dinamikus növekedéséből fakadó előre lépési lehetőség.

csilla.jakus@europroperty.hu