BME honlap | Oldaltérkép | Impresszum | HU | EN

Feladatok:

  • részvétel a társaság adattárházának fejlesztésében,
  • adatpiacok kialakítása üzleti igények alapján,
  • Java alapú belső használatú szoftverek fejlesztése,
  • elkészült/meglévő alkalmazások fejlesztő oldali tesztelése, támogatása, problémamegoldás,
  • üzleti felhasználók illetve projekt szervezetek szakmai támogatása

Elvárások:

  • ORACLE PL/SQL nyelv készségszintű ismerete,
  • felhasználói szintű LINUX ismeretek

További információk:

Amit biztosítunk:

  • kiemelkedő béren kívüli juttatások;
  • együttműködő, rugalmas, fiatalos csapat, jó hangulat;
  • jól megközelíthető, kiváló infrastruktúrával rendelkező irodaházban barátságos méretű irodák;
  • stabilitás és kiszámíthatóság, támogató szemlélet;
  • szakmai fejlődési lehetőség, elismerést nyújtó szervezet és közösség.

Előnyt jelenthet számodra:

  • felsőfokú műszaki végzettség, vagy folyamatban lévő releváns tanulmányok,
  • Oracle adatbázis kezelő ismerete,
  • J2EE fejlesztési tapasztalat,
  • WildFly alkalmazásszerver ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fizetési igényedet is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat a cv@nemzetiutdij.hu e-mail címre.

Jelentkezésed megküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az önéletrajzodban megadott adatokat a NÚSZ Zrt nemzetiutdij.hu weboldalán az Adatvédelem menüpont 2.5 pontjában elhelyezett adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje, abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulásodat bármikor, indokolás nélkül visszavonhatod, a cv@nemzetiutdij.hu e-mail címre küldött elektronikus levéllel.

Dátum: 2020.04.10.