BME honlap | Oldaltérkép | Impresszum | HU | EN

Munkahelyi Mérnök

FAL2001 Kft

Feladatok:

○        Építési munkaterületen a napi feladatok ellátása

○        Tervek rendszerezése, terv változtatások követése

○        Operatív munka irányítása a kliens, a kivitelező és az alvállalkozók között

○        Napi, angol nyelvű kooperációk a megrendelővel, a megrendelő igényeinek képviselete, alvállalkozók felé való továbbítása

○        A helyi építési szabályok szerinti építkezés betartása és betartatása

○        E-naplóvezetés, napi bejegyzések készítése

○        Építési engedélyek megszerzésének támogatása

○        Adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

○        Munkaidő - napi 8 óra munkavégzés - Esetenként túlóra és hétvégi munka várható (külön díjazás ellenében)

○        Proaktív, kreatív és együttműködő, megoldás centrikus gondolkodásmód

○        Magas szintű számítógépes ismeretek, főleg MS Office

○        Magas szintű angol nyelvtudás

○        Preferált szakirányú végzettség: Építő/Építészmérnök, Gépészmérnök, Villamosmérnök, Minőségellenőr

○        Szakirányú engedélyek (FMV) előny

○        Építési területen szerzett tapasztalat előny

További információk:

Előny:

○        Magas terhelhetőség

○        Jogosítvány

○        Jó kommunikációs képesség

○        Gyors tanulás és munkavégzés

Amit kínálunk:

○        Kiemelkedő munkabér

○        Kiemelt fontosságú építési projekteken megszerezhető szakmai tapasztalat

○        Útiköltség és/vagy lakhatási támogatás

Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás: Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye: Komárom

Havi nettó fizetési keret: 450 000 - 850 000HUF + Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgó bér, mobiltelefon

Jelentkezés: Jelentkezni angol nyelvű önéletrajzzal a fal2001kft@gmail.com email címen, vagy a 0620 231 9984 telefonszámon lehet.