BME honlap | Oldaltérkép | Impresszum | HU | EN

Deutsche Bank AG Magyarországi Fióktelepe

Vállalati Banki GYAKORNOK

  Feladatok:

  •  A Vállalati Banki üzletág támogatása (pl. prezentációk készítése, döntéselőkészítési anyagok és elemzések készítése, egyéb adminisztratív feladatok)
  • Megbeszélések titkári (’Secretary’) feladatainak ellátása: jegyzőkönyvek készítése, feladatlisták nyomonkövetése
  •  Vezérigazgatói titkárság feladatainak ellátása, kapcsolattartás a bank egyes területei és a vezérigazgatóság között, adminisztratív feladatok ellátása.
  • A vezérigazgató időbeosztásának menedzselése, időpontok és találkozók egyeztetése
  • Tárgyalások megszervezése, vendégek fogadása
  • Üzleti utak teljes körű lebonyolítása
  • Céges rendezvények szervezésében való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)
  • Felsőkokú angol és német nyelvtudás
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Ambiciózus, elkötelezett, képes önállóan és csapatban is dolgozni

További információk:

Ajánlatunk:

  • Gyors szakmai fejlődés lehetőség
  • Bankon belüli és nemzetközi mobilitás
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Kitűnő munkakörülmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését további információt az alábbi eléhetőségeken kaphat DB HR osztály telefonszám:+36-1-301-3766, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a job.application@db.com e-mail címre.