BME honlap | Oldaltérkép | Impresszum | HU | EN

SZOFTVERFEJLESZTŐ GYAKORNOK NEMZETKÖZI PROJEKTBEN

MTA SZTAKI

A SZTAKI a tágan értelmezett informatika tudományának műhelye, az információtechnológia, számítástudomány és rokonterületei nemzeti kutatóbázisa. Elsősorban az informatika műszaki-tudományos és matematikai kérdéseivel foglalkozik, de a kutatások kiterjednek mindazon területekre, amelyek az alapkérdésekkel kapcsolatban állnak. Az alap- és alkalmazott kutatás széles körű művelése mellett fontos feladat a megszerzett speciális ismeretek hasznosítása a kutatás-fejlesztés, rendszertervezés és rendszerintegrálás, tanácsadás, szoftverfejlesztés területén.

A Hálózatbiztonság és Internet Technológiák részleg rövid bemutatása:

A részleg neve jól kifejezi a tevékenységi körét: biztonsági tervezéssel, teszteléssel és ellenőrzéssel, azonosítási megoldásokkal, etikus hackeléssel, incidenskezeléssel foglalkozunk. Profilunkba vág a webfejlesztés és tesztelés, php, java és python nyelven, az IaaS cloud fejlesztés, rendszer integráció. Témáinkkal nem csak alkalmazói hanem tudományos szinten is foglalkozunk, elsősorban a biztonsági megoldások és a szoftver-keretrendszerek terén.

Elvárt végzettség:

  • Informatikai (utolsó éves BSc is lehet)

Feladatok:

Python, Java vagy PHP nyelvek legalább egyikén haladó szintű backend fejlesztés Linux környezetben, valamint mérsékelt komplexitású frontend fejlesztés Javascript, HTML, CSS ismeretével, Agilis módszertanban; részvétel szoftver- és protokoll tervezésben.

Elvárások:

Folyékony angol nyelvtudás, erős Linux ismeretek, erős hálózati ismeretek, kiváló képesség új technológiák és protokollok elsajátítására

A jelentkezést a hbit-intern@sztaki.hu e-mail címre kérjük küldeni, angol nyelvű önéletrajz csatolásával.

Az e-mail tárgyában kérjük megjelölni: „Szoftverfejlesztő gyakornok 2019”.